• 0 232 40 40 183 - 0 552 437 0 437

    bilgi@antizmir.com

  • Talatpaşa Bulvarı No:28 Peren Apt. Kat:8 Daire: 8

    Alsancak / İZMİR

Antİzmir Eğitim Enstitüsü

Geride hiçbir çocuk kalmasın sloganıyla çıktığımız bu yolculukta yıllardır edindiğimiz tecrübeleri, bilgi ve birikimleri paylaşabilmek ve siz değerli ailelere çocuklarının geri dönülemez dönemlerinde onlara daha kaliteli bir şekilde yardımcı olabilmek için artık Antİzmir Eğitim Enstitüsü çatısı altında sizlerle birlikte olacağız. Öğrencileri profesyonel bir şekilde değerlendirdikten sonra kaliteli bir eğitime ulaşabilmeleri adına eğitimlerini siz değerli ailelerimizle desenleyerek koçluğumuz eşliğinde belirlenen hedeflere ulaşmayı amaçlamaktayız. ..

Detaylı Bilgi

Kuruluş Öykümüz

Her aile, çocuklarının geleceği için nitelikli bir eğitim ortamı ister. Sınıfta, okulda, sınavlarda bazen çocuklar gerilerde kalabilir. ..

Devamı...

Hedeflerimiz ?

Geride hiçbir çocuk kalmasın sloganıyla ulaşabildiği kadar çocuk ve aileye ulaşarak onların yaşam ve eğitim kalitesini arttırmayı hedeflemektedir...

Detaylı Bilgi

Danışmanlık Alanlarımız

Erken Çocuklukta,okul öncesi dönemde,okul çağında ve okul sonrası dönemde tüm çocukların,gençlerin hayatına dokunarak daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri tüm alanlarda danışmanlık faaliyetlerimizle onların yanlarındayız.

Hedeflerimiz

Antİzmir Eğitim Enstitüsü olarak ‘Hiçbir Çocuk Geride Kalmasın’ sloganıyla yola çıkarak mümkün mertebede ulaşabildiği kadar çocuk ve aileye ulaşarak onların yaşam ve eğitim kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda;

100'den

Fazla Öğrencimiz

99.9%

Aile Mennuniyeti

80%

Öğrenci Başarısı

Atölye Çalışmalarımız

Atölye Çalışmalarımız

Atölye çalışmalarımız kapsamında hem gelişimlerini desteklediğimiz çocukların ailelerine hem de eğitimcilerine çocukların eğitim ve gelişim performanslarına daha etkili ve kaliteli bir şekilde destek olmaları adına uygulamalı eğitimler düzenlemekteyiz.

Atölye Tanıtım Videosu

Uluslararası geçerliliği olan Disleksi Atölyemiz ile İzmir ve çevre illerden gelen eğitimcilerimize disleksi konusunda modüller bazında uugulamalı eğitimler düzenlemekteyiz.Bu atölye eğitimleri ile birçok öğren imize eğitimciler kanalıyla faydalı olabilmeyi amaçlamaktayız.

Atölye Çalışmalarımız

Alternate Text

Son Haberler/Duyurular

Tills Antİzmir farkıyla sizlerle...
Moxo Dikkat testi İzmir
Olumlu Aile Programı İzmir

E-Bülten Aboneliği

Antİzmir Eğitim Enstitüsü ile ilgili haber ve eğitimlerden haberdar olmak için E-Bültenimize Üye Olun..